Sponsor Başvuru Formu

Değerli Sponsorumuz,

Sürdürülebilirlik ilkesi doğrultusunda amatör ve sportif olta balıkçılığını tanıtmak, sevdirmek, gelişmesini sağlamak ülküsü ile 21.05.2014 tarihinde Ankara’da kurulmuş olan ASOF – Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonumuz;

Olta balıkçılığı turizminin geliştirilmesi ve birçok ülkede spor dalı olarak kabul edilen bu hobinin ülkemizdeki alt yapısının oluşturulmasına öncülük edilmesi, uluslararası birçok sportif olta balıkçılığı kuruluşlarının organizasyonlarında ülkemizin temsil edilmesi ve ortak çalışmalar yaparak bu bağlamda kanuni ve hukuki çalışmalara katkı sağlanması öncelikli amaçları ile yola çıkmış ve ülkemizin değişik coğrafyalarından 15 güzide derneğimiz ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Her yıl geleneksel olarak Bolu ili, Gölköy Baraj Gölü’nde sportif olta balıkçılığını tanıtarak, sevdirmek ve gelişmesine katkı verip olta ile balık avlanmayı özendirmek üzere düzenlenmekte olan ASOF TÜRKİYE SPORTİF SAZAN BALIĞI YAKALAMA YARIŞMASI bu yıl 2 – 3 – 4 – 5 – 6 – 7 – 8 Ekim 2022 tarihlerinde düzenlenecek olup dereceye girenlere çeşitli ödüller verilecektir.

Ülkemizin değişik illerindeki örnek teşkil eden ve çoğunluğu ikamet ettikleri illerdeki derneklerin takımlarından oluşacak olan sportif balıkçıların mücadelesi esnasında katılımcı ve hakemlerin zaruri ihtiyaçları ile mücadele sonunda dereceye giren takımlara bu etkinliğin anısına verilecek olan kupa, madalya ve hediyeler siz değerli sponsorlarımızın katkıları ile sağlanmaya çalışılacaktır.

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğü’ nün 24.06.2022 Tarih, E-67852565-140.06-6085629 Sayılı izni ile Uluslararası Geleneksel Balıkçılık ve Su Ürünleri Yetiştiricilik Yılı (IYAFA 2022) Etkinlikleri kapsamında ASOF tarafından düzenlenen bu yarışma ile ilgili video, fotoğraf, afiş vb. görseller paylaşılmaya başlanmıştır.

Yarışma anı ve sonrasının da yazılı ve görsel basında yer alacağı bu etkinlikte sizleri de firmanızın bayrağı ve logosu ile birlikte ASOF Federasyonumuz ve üyesi derneklerin web sitelerinde, facebook guruplarında, fotoğraf albümlerinde, katılımcı ve sponsor olarak aramızda görmekten onur duyacağız.

Derin Saygılarımızla,

Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu

ASOF Yönetim Kurulu

Sponsorluk İçin İrtibat Telefonu:

M. Serkan İNANÇ: 0533 810 38 58

İbrahim YILDIZ: 0530 200 82 33 E-Mail: basvuru@asofcarpturkey.com


    SPONSORLUK BAŞVURUSU İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALANLARI EKSİKSİZ VE TAM OLARAK DOLDURUNUZ    Bu Sayfayı Paylaşın