SPONSOR BAŞVURU FORMU

Değerli Sponsorumuz,

Ülkemizin farklı coğrafyalarında sürdürülebilir balıkçılık, doğa ve çevre konularında faaliyet gösteren güzide derneklerimizin katılımıyla 2014 yılı Mayıs ayında kurulmuş olan Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu ASOF tarafından;

Sportif olta balıkçılığını tanıtarak, sevdirmek ve gelişmesine katkı verip olta ile balık avlanmayı özendirmek üzere yürürlükte bulunan mevcut kanun ve tebliğ kuralları çerçevesinde 6, 7, 8, 9,10, 11 Eylül 2021 Tarihlerinde Bolu İli, Gölköy Baraj Gölü’nde ASOF TÜRKİYE 2021SPORTİF SAZAN BALIĞI YAKALAMA YARIŞMASI düzenlenecek olup dereceye girenlere çeşitli ödüller verilecektir.

Ülkemizin değişik illerindeki örnek teşkil eden ve çoğunluğu ikamet ettikleri illerdeki derneklerin takımlarından oluşacak olan takımların kesintisiz 124 saat sürecek olan mücadelesi esnasında geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu sene de yarışmacı, katılımcı ve hakemlerin zaruri ihtiyaçları ile mücadele sonunda dereceye giren takımlara bu etkinliğin anısına verilecek kupa, madalya ve hediyeler siz değerli sponsorlarımızın katkıları ile sağlanmaya çalışılacaktır.

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğü’ nün 05.08.2021Tarih, E-67852565-140.06-2233147 Sayılı izni Bolu Valiliği, Bolu Belediye Başkanlığı ve Bolu İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nün destekleri ile gerçekleşecek olan bu yarışma ile ilgili video, fotoğraf, afiş vb. görseller sosyal medya, radyo ve televizyonlarda yer almaya başlamıştır.

Önceki senelerde olduğu gibi yarışma anı ve sonrasının da yazılı ve görsel basında yer alacağı bu etkinlikte sizleri de firmanızın bayrağı ve logosu ile birlikte, federasyonumuz ve üyesi derneklerin web sitelerinde, facebook guruplarında, fotoğraf albümlerinde, katılımcı ve sponsor olarak aramızda görmekten onur duyacağız.

Derin Saygılarımızla,

ASOF Yönetim Kurulu Başkanı M. Serkan İNANÇ

Sponsorluk İçin İrtibat Telefonu:

ASOF Sayman Üye ( İbrahim YILDIZ ) 0530 200 82 33

E-Mail: basvuru@asofcarpturkey.com


    SPONSORLUK BAŞVURUSU İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALANLARI EKSİKSİZ VE TAM OLARAK DOLDURUNUZ    Bu Sayfayı Paylaşın